Polecane strony

Witajcie rodzice !


zloek frontNasza placówka powstała w 2007 roku i składa się z  ogniska oraz klubu dziecięcego KRASNALKI.

Od 2014 roku nasz Klub dziecięcy został wpisany do Gdańskiego Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych pod numerem 44.

Otrzymaliśmy pozytywną opinię w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wydaną przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Nasz klubik usytuowany jest w pięknym i spokojnym miejscu. Mieścimy się w Gdańsku przy ulicy Darżlubskiej 21. Ognisko i klub  oddalone są od ruchu ulicznego i hałasu. Dom jest ogrodzony, dzięki  temu  dzieci przebywające na terenie naszej posesji oraz na terenie rekreacyjnym są bezpieczne. 

przedszkole dla dzieci

Dzieci przebywają w przestronnym domu, wokół którego mamy ponad 1000 m2 ogrodu z placem zabaw na którym maluszek korzysta z certyfikowanych sprzętów, mających zapewnić  dzieciom wszechstronną aktywność fizyczną.

Plac zabaw wyposażony jest w piaskownicę, trzy zjeżdżalnie, huśtawki, domek edukacyjny i wiele innych atrakcji. W Krasnalkach jest miejsce na wszelkie gry i zabawy dla dzieci. Jeździmy na rowerkach, jeździkach, a nawet na wrotkach i rolkach.

placówka krasnalki przedszkole

 

W ognisku i klubie dziecięcym Krasnalki pracuje wykwalifikowana kadra pracowników.  Wszystkie opiekujące się dziećmi Panie mają wyższe wykształcenie - kierunkowe pedagogiczne.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00 przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej. 

Przyjmujemy dzieci od szóstego miesiąca do czwartego roku życia.

Atutem naszej placówki jest usytuowanie domu oraz dogodny dojazd z wielu osiedli gdańskiego południa np. Ujeścisko, Horyzont, Kowale, Pięć Wzgórz, Borkowo, Chełm, Łostowice. Ulice Świętokrzyska, Niepołomicka, Wielkopolska, Guderskiego, Porębskiego, Jabłoniowa stanowią wiele możliwości dojazdu do naszego klubiku oraz dogodnego wyjazdu w wielu kierunkach Gdańska.

 

 

gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.