Polecane strony

Zapisy do klubu dziecięcego

Rekrutacja w Krasnalkach, trwa przez cały rok kalendarzowy i jest uzależniona od ilości wolnych miejsc.

Zapisy:

Aby zapisać swojego Maluszka do naszego żłobka należy odwiedzić naszą placówkę, zapoznać się z regulaminem, cennikiem, wpłacić wpisowe i ustalić termin tygodnia adaptacyjnego. Wcześniej należy pobrać oraz wypełnić kartę zgłoszeniową. Opłata wpisowa nie podlega zwrotowi, gwarantuje rezerwację miejsca oraz tygodniowy bezpłatny tydzień adaptacyjny. Termin tygodnia adaptacyjnego ustalany jest w momencie zapisania dziecka (termin ten może ulec zmianie na prośbę rodziców).

Formularz zgłoszeniowy dziecka do klubu dziecięcego można pobrać tutaj

plik jest w formacie PDF program Adobe Reader można pobrać tutaj

Zapisy do ogniska dziecięcego

Rekrutacja do przedszkoli w Gdańsku zazwyczaj trwa do końca marca , a w Krasnalkach zapisy są przez cały rok kalendarzowy i jest uzależniona od ilości wolnych miejsc.

Zapisy do przedszkola proces:

W pierwszym kroku należy skontaktować się z telefonicznie lub osobiście z naszą placówką w celu uzyskania informacji czy jest wolne miejsce w przedszkolu. Następnie należy pobrać kartę zgłoszeniową. Po wypełnieniu karty zgłoszeniowej i po dokonaniu opłaty wpisowej Państwa maluch dopisany jest do listy obecności. Za pobyt dziecka w przedszkolu płacicie Państwo dopiero od momentu, gdy dziecko faktycznie zaczyna uczęszczać do placówki.

Formularz zgłoszeniowy dziecka do przedszkola można pobrać tutaj

plik jest w formacie PDF program Adobe Reader można pobrać tutaj

gościmy

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.